ساخت لوگو موشن حرفه ای یا لوگو متحرک با مناسب ترین قیمت

قلب برند شما با دیجی ادز میتپد . . . 

لوگو موشن قلب برند و نشان دهنده ی شخصیت یک برند (یا محصول) است، در دیجی ادز میتوانید لوگو موشن های حرفه ای سفارش دهید و برند خود را به بهترین شکل معرفی کنید. لوگو موشن (آرم استیشن یا لوگو اینترو)یکی از تکنیک های موشن گرافیک است که از طریق آن آرم و نشان یک شرکت یا شخص که  از نظر اهمیت  در برند سازی به مانند قلب برای بدن است در قالبی از صدا و نماد های گرافیکی به صورت متحرک در می آید .هرچقدر طراحی و جذابیت  کار بیش تر باشد؛ مخاطبان حس بهتری داشته و اعتماد بیشتری نسبت به آن برند و تبلیغاتش خواهند داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
لوگوموشن حرفه ای

قیمت ساخت لوگوموشن

نوع خدمات

زمان تحویلتوضیحاتقیمت
لوگوموشن آماده دو بعدی۲ روز کارییک نسخه اولیه، یک بار اصلاحیه، صداگذاری900/000 تومان
لوگوموشن آماده سه بعدی۳ روز کارییک نسخه اولیه، یک بار اصلاحیه، صداگذاری2/100/000 تومان
لوگوموشن ویژه۹ روز کارییک نسخه اولیه، تا سه بار اصلاحیه، صداگذاری5/000/000 تومان
انواع لوگوموشن

لوگوموشن چیست؟

لوگو موشن که نام دیگر آن لوگو اینترو است، در واقع حرکت دادن و انیمیت کردن لوگو است. فرایند لوگو موشن با کمک نرم‌افزارهای قدرتمندی چون ایلستریتور، پریمیر و افتر افکت ایجاد می‌شود. لگو قادر است شخصیت و داستان برند را به خوبی به مخاطبان خود منتقل نماید. شما با استفاده از لوگو می‌توانید تصویری قوی و تاثیرگذار از کسب و کار خود را در ذهن مشتریان به وجود آورید. با پیشرفت علم و تکنولوژی لوگوها دیگر از حالت قدیمی خود خارج شدند و به به شکل مدرن‌تری روی کار آمده‌اند.

انواع لوگوموشن‌

هر شخصی بنا به نوع سلیقه و کسب و کاری که دارد، می‌تواند یک نوع خاص از لوگوموشن را انتخاب کند. در واقع لوگوموشن‌ها در فرمت‌ها، ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند که شامل:

لوگوموشن‌ فلت: که در یک فضای دوبعدی ساخته می‌شود و با افکت‌های کارتونی میزان جذابیت آن بالا می‌رود.

لوگوموشن‌ سه بعدی: لوگوموشنی که به یک المان سه بعدی تبدیل شده است و حرکت دوربین و اشکال سه بعدی دیگر به آن اضافه شده و یک لوگو موشن حرفه‌ای و جذاب ایجاد می‌کند.

لوگوموشن آماده: با پیشرفت علم و تکنولوژی در صنعت لوگوموشن صاحبان برند می‌توانند طرح‌های آماده‌ای از آنها را مشاهده کرده و بر اساس لوگوی برند خود از آن استفاده کنند. معمولا لوگو موشن‌های آماده فرایند طراحی را آسان و سریع‌تر می‌کنند.

تفاوت طراحی لوگوموشن اختصاصی و قالب آماده

معمولا لوگوموشن‌های اختصاصی دارای طراحی منحصر به فردی بوده و متناسب با برند شما هستند. این دو لوگوموشن‌ها می‌توانند هویت بصری بهتری نسبت به برند شما را ارائه داده و آن را متمایز نمایند.

قالب‌های آماده کیفیت و انعطاف پذیری بالایی همانند لوگوموشن‌های اختصاصی ندارد و خلاقیت‌های استفاده شده در آن کمتر است. استفاده از لوگوموشن اختصاصی تاثیرگذاری و ماندگاری بیشتری دارد و این به دلیل کیفیت بالایی است که باعث می‌شود در ذهن مخاطب ماندگار شود.

لوگوموشن چه تفاوتی با لوگو دارد؟

لوگو همانند یک تصویر ثابتی است که می‌تواند هویت بصری یک برند را به خوبی نشان دهد. در مقابل لوگوموشن یک انیمیشن کوتاهی است که از لوگو به عنوان عنصر اصلی استفاده می‌کند. لوگو به عنوان یک تصویر ثابت است، در حالی که لوگوموشن متحرک می‌باشد. معمولا لوگوها ساده‌تر از لوگو موشن‌ها هستند. لوگوها حاوی اطلاعات بصری محدودی می باشند، در مقابل لوگو موشن‌ها اطلاعات بیشتری از برند را می‌توانند به مخاطب انتقال دهند. عمدتاً هزینه طراحی و ساخت لوگوموشن‌ها بیشتر از طراحی و ساخت لوگوها است.

لوگوموشن چه کاربردهایی دارد؟

لوگو موشن‌ها برای جلب توجه مخاطب کاربرد زیادی دارند. عمدتاً آنها با معرفی برند، برای بالا بردن جذابیت بصری، ایده کاملاً بسیار مناسبی هستند. شما می‌توانید با کمک لوگوموشن‌ها در در دنیای رقابت متمایزتر شوید. از طرفی استفاده از لوگوموشن می‌تواند تعامل مخاطب با برند شما را بالا برده و باعث به اشتراک گذاری محتوای شما در شبکه‌های مجازی شود. در زمینه تبلیغات استفاده از لوگوموشن‌ها اثرگذاری زیادی دارد.

طراحی لوگو موشن حرفه ای با دیجی ادز 

یکی از دسته‌بندی‌های پرطرف‌دار دیجی ادز، لوگوموشن است که از به آن آرم استیشن یا لوگو اینترو هم می‌گویند. دلیل این محبوبیت، تاثیر ساخت لوگوموشن روی تثبیت لوگو هویت برند در ذهن مشتریان است. 

سوالات متداول

سوالات متداول از طراحی لوگوموشن

قیمت طراحی لوگوموشن‌ اختصاصی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی لوگو موشن اختصاصی به عواملی چون: پیچیدگی طرح، مدت زمان لوگو موشن، سبک انیمیشن و تجربه و تخصص طراح بستگی دارد. اما شما برای دریافت قیمت دقیق با کارشناسان سایت دیجی در تماس باشید.

چرا برای کسب و کار به لوگوموشن نیاز داریم؟

استفاده از لوگوموشن برای جلب توجه مخاطب، برای افزایش اعتماد به برند، جهت معرفی برند یا محصول و هنگام انتقال پیام خاص به مخاطب به کار می‌رود. بسیاری از افراد برای افزایش در فروش محصولات نیز از آن استفاده می‌کنند.

کدامیک از انواع لوگوموشن‌ را انتخاب کنیم؟

انتخاب لوگوموشن منابع نیاز و هدف شما بستگی دارد. همچنین بر حسب بازه زمانی که می‌خواهید آن را ارائه دهید و بازه قیمتی که برای در نظر گرفته‌اید می‌تواند متغیر باشد.